Garnitury marynarki smokingi płaszcze Lublin

Więcej o nas

Marka Guittard kryje za sobą wieloletnią tradycję w szyciu formalnej odzieży męskiej i damskiej. Specjalizuje się w krawiectwie od 1995 roku. Flagowymi produktami marki są: garnitury, smokingi, marynarki, kamizelki, i spodnie. 

Wykorzystując zaawansowaną technologicznie szwalnię oraz wysokie umiejętności polskich specjalistów krawiectwa możemy realizować wizję nowoczesnego wizerunku mężczyzny i kobiety przy zachowaniu ponadczasowej elegancji oraz tradycji kunsztu rzemiosła krawieckiego.

Doświadczenie zdobyte przez wieloletnią praktykę pozwala tworzyć wysokiej jakości wizytową odzież męską oraz damską. Odzież marki Guittard dostosowywana jest do najnowszych trendów mody oraz dopracowana w najdrobniejszych detalach. Przygotowana jest ze starannie wyselekcjonowanych materiałów i dodatków.

Kolekcję wyróżnia jakość oraz konkurencyjne ceny. Guittard jest polskim producentem! Wszystkie nasze wyroby powstają wyłącznie w Polsce. Zakład produkcyjny znajduje się w Janowie Lubelskim na ulicy Szkolnej 1.

Oferujemy: garnitury Lublin, marynarki Lublin, smokingi Lublin, odzież damska Lublin, moda męska Lublin

tel. 15 87 22 658
tel.: 501 138 708

Zakład produkcyjny

polski producent garniturów


Polityka prywatności


garnitury Lublin, odzież męska Lublin, polski producent garniturów, producent garniturów

Sprzedaż

marynarki kurtki płaszcze kamizelki smokingi

odzież wizytowa

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.odzież elegancka