Made To Measure

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz - jest jedyne i niepowtarzalne. Nasza marka wychodzi z ofertą dla osób ceniących sobie indywidualizm i magię pierwszego wrażenia. Dotyczy to z pewnością kobiet i mężczyzn. Usługa szycia na miarę pozwoli odzwierciedlić charakter i unikalny styl za pomocą stworzenia własnego stroju formalnego.

polski producent garniturów
producent garniturów

Made To Measure

W ofercie szycia na miarę Guittard znajduje się kilkadziesiąt tkanin podzielonych na dwie kategorie cenowe. Nasza marka proponuje tkaniny z wysokiej jakości włókien wełnianych, bawełnianych oraz trwałych polimerów syntetycznych. W naszym wzorniku tkanin znajduje się wiele wzorów takich jak krata, prążek, różnorodne struktury. Usługa MTM zawiera szeroki wybór podszewek wiskozowych, które sprzyjają termoregulacji ciała. Oferta Guittard posiada szeroki wachlarz wysokiej jakości dodatków.

garnitury
marynarki

1. Miara i krój

„Najważniejszy pierwszy krok”. Etap ten obejmuje zebranie miary i dopasowanie kroju najlepszego do danej sylwetki. Nasi specjaliści określają formę, fason oraz proporcje na kliencie.

2. Selekcja tkanin

„Tkanina odbiciem twojej osobowości”. Marka Guittard  posiada szeroki wybór kolorów i wzorów tkanin, podszewek, nici oraz guzików. Oferta kierowana jest dla osób ceniących sobie elegancję , klasykę czy też ekstrawagancję.

3. Szycie

„Twoja wizja zamienia się w rzeczywistość”. Na tym etapie nasi krawcy i technolodzy zamieniają twoją wizję w realny produkt: garnitur, smoking, marynarkę, kamizelkę czy spodnie. Wszystkie nasze produkty powstają w polskim zakładzie na Lubelszczyźnie, w Janowie Lubelskim.

4. Odbiór zamówienia

„Jak cię widzą tak cię piszą" wiadomo że osobowość i wnętrze człowieka jest największą wartością, ale niestety w wielu sytuacjach życiowych ocenia się innego na podstawie wyglądu. W tej dziedzinie nasza marka potrafi wiele zaproponować. Końcowy etap to przymiarka odzieży, którą sobie klient zaprojektował. Na tym etapie nasi specjaliści skupiają się na detalach oraz wprowadzają ewentualne korekty. Nie ma nic bardziej miłego i satysfakcjonującego, niż odbicie w lustrze siebie w idealnie skrojonym garniturze.

Zakład produkcyjny

kurtki


Polityka prywatności


garnitury Lublin, odzież męska Lublin, polski producent garniturów, producent garniturów

Sprzedaż

smokingi odzież wizytowa odzież elegancka odzież formalna szycie na miarę

garnitury Lublin

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.marynarki Lublin