Made To Measure

      Pierwsze wrażenie robi się tylko raz - jest jedyne i niepowtarzalne. Nasza marka wychodzi z ofertą dla osób ceniących sobie indywidualizm i magię pierwszego wrażenia. Dotyczy to z pewnością kobiet i mężczyzn. Usługa szycia na miarę pozwoli odzwierciedlić charakter i unikalny styl za pomocą stworzenia własnego stroju formalnego.

garnitury Lublin
odzież męska Lublin

Materiały i dodatki

      W ofercie szycia na miarę Guittard znajduje się kilkadziesiąt tkanin podzielonych na dwie kategorie cenowe. Nasza marka proponuje tkaniny z wysokiej jakosci włókien wełnianych, bawełnianych oraz trwałych polimerów syntetycznych. W naszym wzorniku tkanin znajduje się wiele wzorów takich jak krata, prążek, różnorodne struktury.Usługa MTM zawiera szeroki wybór podszewek wiskozowych, które sprzyjają termoregulacji ciała.Oferta Guittard posiada szeroki wachlarz wysokiej jakosci dodatków.

polski producent garniturów
producent garniturów

1. Miara i krój

„Najważniejszy pierwszy krok”. Etap ten obejmuje zebranie miary i dopasowanie kroju najlepszego do danej sylwetki. Nasi specjaliści określają formę, fason oraz proporcje na kliencie.

2. Selekcja tkanin

„Tkanina odbiciem twojej osobowości”. Marka Guittard  posiada szeroki wybór kolorów i wzorów tkanin, podszewek, nici oraz guzików. Oferta kierowana jest dla osób ceniących sobie elegancję , klasykę czy też ekstrawagancję.

3. Szycie

„Twoja wizja zamienia się w rzeczywistość”. Na tym etapie nasi krawcy i technolodzy zamieniają twoją wizję w realny produkt: garnitur, smoking, marynarkę, kamizelkę czy spodnie. Wszystkie nasze produkty powstają w polskim zakładzie na Lubelszczyźnie, w Janowie Lubelskim.

4. Odbiór zamówienia

„Jak cię widzą tak cię piszą" wiadomo że osobowość i wnętrze człowieka jest największą wartością, ale niestety w wielu sytuacjach życiowych ocenia się innego na podstawie wyglądu. W tej dziedzinie nasza marka potrafi wiele zaproponować. Końcowy etap to przymiarka odzieży, którą sobie klient zaprojektował. Na tym etapie nasi specjaliści skupiają się na detalach oraz wprowadzają ewentualne korekty. Nie ma nic bardziej miłego i satysfakcjonującego, niż odbicie w lustrze siebie w idealnie skrojonym garniturze.

O naszej firmie

Marka Guittard kryję za sobą wieloletnie doświadczenie w szyciu odzieży męskiej. Specjalizuje się w krawiectwie garniturów, marynarek, kurtek i spodni. Kolekcję wyróżnia wysoka jakość i konkurencyjne ceny. Garnitury Guittard dostosowane są do najnowszych trendów mody oraz dopracowane w najdrobniejszych detalach. Przygotowane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów i dodatków.

ODWIEDZINY

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

guitard2

Otrzymaliśmy wsparcie Tarcza Finansowa PFR 1.0

Otrzymaliśmy wsparcie Tarcza Finansowa PFR 2.0

Copyright © Guittard 2019 | Projekt i wykonanie WGB-Group WGB Group

Polish English French German Italian Russian