Jakość

Nadrzędnym celem marki Guittard od zawsze było tworzenie wysokiej jakości odzieży formalnej odpowiadającej potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów.

Nasza szwalnia wyposażona jest w nowoczesny oraz technologicznie zaawansowany park maszynowy, dzięki któremu wyroby marki Guittard uzyskują najwyższą jakość wykonania. Nasz zakład systematycznie wzbogacany jest w nowe maszyny oraz sprzęt krawiecki, które są nowościami na rynku szwalniczym. 

Innowacyjny system produkcji, wysoki poziom umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie wszystkich zatrudnionych projektantów, kierowników produkcji, technologów, mechaników, krojczych oraz krawcowych pozwala tworzyć odzież z najwyższą precyzją i dbałością o szczegóły. Potwierdzeniem jest kilkudziesięcioletnie zaufanie i zadowolenie naszych klientów oraz współpraca z liczącymi się na rynku popularnymi markami garniturowymi.

polski producent garniturów

Zakład produkcyjny

producent garniturów


Polityka prywatności


garnitury Lublin, odzież męska Lublin, polski producent garniturów, producent garniturów

Sprzedaż

kurtki płaszcze kamizelki smokingi odzież wizytowa

odzież elegancka

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.odzież formalna