Elegancja

Garnitur to strój formalny, który jest najbardziej szykownym oraz eleganckim strojem jaki dotychczas wymyślił człowiek. Produkty marki Guittard projektowane są w różnych stylach modowych: wizytowy, biznesowy oraz ekstrawagancki.

WIZYTOWY / FORMALNY przeznaczony jest dla ważnych ceremonii takich jak ślub, bal, plebiscyt, teatr, filharmonia. W tych sytuacjach wymagany jest wyjątkowo formalny typ garnituru. Najczęściej jest to garnitur dwu - lub trzyczęściowy, składający się ze spodni, marynarki i kamizelki. Przeważnie strój tego rodzaju powinien być utrzymany w eleganckim, ale wytonowanym stylu. Najczęściej szyty jest z gładkiej tkaniny w odcieniu czerni, szarości lub granatu. Doskonałym szczegółem dopełniającym wytworność takiego garnituru są klapy zamknięte potocznie zwane "w rożek lub szpic".

BIZNESOWY - zarezerwowany jest dla mnie oficjalnych uroczystości czy spotkań na tle prywatnym lub biznesowym. Garnitur tego typu wykonywany jest z tkanin w kolorach spokojnego granatu, szarości lub brązu. Najczęstsze wzory na tkaninach to wytonowane kraty, prążki lub pepity.

EKSTRAWAGANCKI - skierowany jest dla osób zdecydowanych, odważnych oraz bezkompromisowych w odniesieniu do swojego wizerunku. Lubiących wyróżniać się na tle innych. Garnitury tego stylu szyte są najczęściej z tkanin o mocnym kontraście pomiędzy tkaniną właściwą, a wzorami na niej. Przeważnie są to wyraźne kontrastowe kraty o szerokim raporcie, prążki oraz intensywne pepity.

polski producent garniturów

Zakład produkcyjny

producent garniturów


Polityka prywatności


garnitury Lublin, odzież męska Lublin, polski producent garniturów, producent garniturów

Sprzedaż

kurtki płaszcze kamizelki smokingi odzież wizytowa

odzież elegancka

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.odzież formalna